TATTOO WORKSHOP Dirty Family

1.-3.3.2024

Apartmány na Smrčku

Dirty Family nabízí Tattoo workshop (kurz tetování) pro začátečníky. Účelem kurzu je seznámení se základy tetování, správnými postupy, hygienickými požadavky, tvorbou návrhů a v neposlední radě přímo tetování na umělou kůži. Pro každého účastníka workshopu je zajištěno ubytování, jídlo a nabitý program. Kurzem provedou zkušení tatéři Radek a Barča. Radek je zároveň školitelem v rekvalifikačním kurzu v Jihlavě, pořádaném Royal Academy, na základě kterého je možné získat živnostenské oprávnění. Absolventům workshopu pro začátečníky je poskytována sleva na rekvalifikační kurz.

Aktuální workshop je plánován v termín 1.-3.3.2024 v Apartmánech na Smrčku – Smrček, Nedvědice (nedaleko Bystřice nad Pernštejnem)

Cena kurzu je 8900,- a zahrnuje ubytování, stravu, spotřební materiál pro tetování a to včetně umělé kůže, zapůjčení strojku a školení v sobotu od 9:30-19:00 a v neděli dopoledne. Workshop bude v přátelském a zábavného duchu, žádná nalejvárna 😀 ta bude možná v sobotu večer 😂🖤

Zájemce prosíme o vyplnění dotazníku níže, který slouží jako závazná přihláška do kurzu. V případě dotazů nás kontaktujte na e-mailu projektdirtyfamily@gmail.com nebo na Facebooku a Instagramu.

Apartmány Smrček

Upozorňujeme, že ubytování je zajištěno v apartmánech pro 6-8 osob.

Vlastní strojek *
Zkušenost s tetováním *
Potravinové alergie *
Preference Vegan, Vegetarian *

Odesláním formuláře souhlasím s uvedením mých osobních údajů pro účely zpracování v rámci GDPR